Aero Juniors klub

Aero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klub
cz

Aero Juniors klub » Aerolife

 
 

Aerolife kids

Aero Juniors klub - Aerolife kids Děti to znají! Umějí létat s nohama na zemi. Občas se však podívají směrem k nebi a fascinovaně hledí a sní, co je tam dál… tam, kam můžou jen dospělí a děti samotné nemůžou… a dole na zemi pak vidí šťastně lidi, co obsluhují letadla, nebo z nich skáčou na padácích a dělají okolo těch velkých křídel psí kusy. Velcí lidé u toho vypadají jako děti, velmi šťastně a taky se u toho umí tvářit velmi dospěle, seriózně, božsky…

Hra „na ptáky“ láká a líbí se. Malým i velkým….

Dětský klub & letecký letní tábor & pořady pro školy a školky & soutěže a hry ...

...zobrazit celý článek

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Aerolife Family

Aero Juniors klub - Aerolife FamilyLétání a rodina je řemeslo. Řemeslo lze povýšit na umění. Umění může být smysl života. Život může být jako létání. Kdo si toho všimne, může začít od začátku. Rodina je začátek cesty a létající rodina může být velké dobrodružství. Děti pořád někde létají, rodiče taky. Rozlítaný rodič ocení klid. Klidný život potřebuje občas vzruch a rozlet. Všechno tohle tady náme, protože jsme to vyzkoušeli sami na sobě.

Kdo ví, co je v lidské křídlologii napsané…

Víkendy se 4živly & dětské akce pro veřejnost & relaxace a okřídlené hry

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Aerolife Expert

Aero Juniors klub - Aerolife ExpertUmění života mezi nebem a zemí. Cesta za tajemstvím, jak najít svojí letovou hladinu a umřít právě včas. Přijmout dar křídel a doteků nebe. Jako to dělají piloti. Asi proto, že tam nahoře získali mnoho nevšedních zážitků, které jsou silnější než strach. Ten lze totiž překonat, zatímco láska z životu nemá konkurenci. Chtělo by se říct… s námi bez rizika a bezpečně…ale svět na obloze je mnohem pravdivější než ten pozemský.

Jako v pohádkách, kde létání i to všechno ostatní je přeci normální!

zážitky & kurzy & semináře & individuální programy & osobní průvodce

 
Rezervovat Poslat dotaz