Aero Juniors klub

Aero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klub
cz

Aero Juniors klub » Mapa

 
 

Letecká mapa pro malé cestovatele

Aero Juniors klub - Letecká mapa pro malé cestovatele Je mnoho druhů map a pilot je potřebuje znát, učí se je užívat. Pro cestování po nebi za učením, za zábavou, za prací i za přáteli. Také my tady máme spoustu map, které se sice moc nemění, ale pokaždé se někde někam ztrácejí... Nejhezčí jsou malované. Pak taky letecké snímkování a pohledy z výšky nebo dokonce z družice! Obdivovat zem z výšky je krásné velice. Znáte pohlednice? Mapy dokonce existují i pro počasí! Ale ty se pořád mění a tak je ani tisknout dobré není. Letecká Mapa je vlastně návod "kudy a kam" nejlépe rovnou za nosem, kam letadlo míří s kompasem. ...

...zobrazit celý článek

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Letecká mapa pro piloty

Letecká mapa pro pilota je plná čar a informací a ten kdo jí nezná, snadno se v ní ztrácí. Nestačí létat jen s GPS navigací a cestou neporadí nám ani ptáci. Mapa není v letadle pro legraci, létají s ní kluci a holky srovnávací navigaci. Kdo chce najít všechny letiště v České republice, najde je v prolinku na naší oblíbenou Databázi letišť.

 

http://www.aerobaze.cz/

 
 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Letecká mapa Aero Juniors Klubu

Sestavujeme a máme svojí Aero-mapu. Zavolejte k tomu mámu, tátu. Píšeme do ní poznámky, kde mají něco pro děti pěkného nebo kde svezou nám v letadle naše plyšáky! Kde mají něco jako my "FOUR ELEMENTS" a kde nestrkají letadla jen za kredenc.

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Mapy o počasí

Aero Juniors klub - Mapy o počasíKdyž s námi občas na letišti zůstanete, tak se těhle map už neleknete! naučíme vás s nimi pracovat a nebudete se počasí už více bát. Samozřejmě, že to občas nevyjde, ale i tak už si na vás počasí s velkými překvapeními nepřijde. Jsou tam totiž i radarová data, aby bouřka za humny byla až za vámi...až už zavřete svá hangárová doma vrata :o)

 

http://flymet.meteopress.cz/

 
 
Rezervovat Poslat dotaz