Aero Juniors klub

Aero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klubAero Juniors klub
cz

Aero Juniors klub » Ubytování

Spaní pod křídly

Aero Juniors klub - Spaní pod křídlyMáte možnost spát pod křídly svého letadla? Nebo to toužíte někdy zažít? Možná vás potěší jen možnost spaní na letišti. Máme pro vás několik inspirací, kde to můžete zažít! Tady na Hosíně pořádáme "úplněk na kopci" s ohněm, někdy bubnováním, nočními světýlky, stezkou odvahy nebo jen tak lehnout si do trávy... máte dost odvahy? Nebo jste spíš do postele povahy? Máme tu obojí a zas tak moc to nestojí :o)

Rezervovat Poslat dotaz

Noční letiště a okřídlené sny

Aero Juniors klub - Noční letiště a okřídlené snyDětské sny neuletí, jen se přesouvají v čase a tady je šance se k nim vrátit. Nemáte děti? Už se necítíte jako děti? To nevadí! My vám je půjčíme, aby jste se nebáli si nějaký ten sen splnit. Můžete nám pomoci v noci při hlídání nebo ... přijet to zažít. Oheň, pečení na žulovém kameni, rosa, teplá runway... a tisíce hvězd bez světelného smogu... a ráno? třeba takovýhle pohled na vycházející slunce.

Novinka - Noc letců!!

Aero Juniors klub - Novinka - Noc letců!!Připravili jsme pro děti a rodiče NOC LETCŮ. Odehrává se během dětského leteckého tábora se 4živly a jednu noc tady s námi aspoň jednou do roka děti pod širákem bydlí. Celé letiště je naše až po obzor a k tomu máme i odborný dozor. Možná i vy budete chtít změnit názor a užívat padajících hvězd (nikoliv letadel) nápor :-)